Apie projektą

Ateities trio – gyvenamųjų namų kompleksas susiformavusioje miesto socialinėje infrastruktūros dalyje. Fabijoniškių mikrorajone pertvarkoma vieta - šiek tiek atitolusi nuo šurmulingojo miesto centro, todėl netrukus taps subalansuotą gyvenimo ritmą ir racionalumą vertinančių miestiečių gyvenamąja ir/ar darbo aplinka.

Draugiška verslo ir gyvenamoji aplinka - vienas svarbiausių iššūkių, kurį teritorijos Vystytojas ketina šiuo projektu įgyvendinti. Bendrame komplekse numatytos skirtingų funkcijų patalpų grupės turės atskiras prieigas bei pastato vidaus inžinerines sistemas, tačiau išliks greta, o tai šiuolaikinio gyvenimo tempo sūkuryje nepailstančiam žmogui pamažu tampa būtinybe.

Koncentruota skirtingoms veikloms ar gyvenimui pritaikytų patalpų grupių įvairovė vystomame objekte - patraukli tiek verslo, tiek gyvenamajai aplinkai.

Į judriąją miesto dalį (gatvių sankryžą) orientuotoje, dviejų aukštų pastato dalyje numatyta įrengti parduotuves, šiek tiek atsitraukusioje nuo gatvės šurmulio – kavinę ir administracinės paskirties patalpų grupes. Rytų - vakarų kryptimis orientuotame 5 aukštų, „baltojoje“ pastato dalyje – gyvenamosios paskirties patalpas, t. y. trimis laiptinėmis sugrupuotus 55-is butus. Pagrindinės prieigos prie gyventojams numatyto pastato dalies bus iš vidinės, nuo triukšmo atribotos sklypo pusės, kuri susilieja su „Žaliąja“ (bendro naudojimo paskirties) teritorija.   

Nekilnojamojo turto vystymo projekto „Ateities trio“ pavadinimas sietinas ne tik su projekto vieta (jo adresu) ir patalpų paskirčių pastate įvairove, bet ir su tik nuo 2018 metų taikytinomis energetinio efektyvumo bei moderniausių statybų ir inžinerinių sistemų technologijų panaudojimu.

Šiuo metu baigiamame statyti A klasės polifunkcinės paskirties pastate siekiama įgyvendinti LR Aplinkos ministerijos ateityje numatytas taikyti direktyvas, kurių dėka naujai statomi pastatai energijos turės beveik nevartoti. (Reikalavimus energijos beveik nevartojantiems pastatams nustato Vyriausybė arba jos įgaliotos institucijos). Statomame pastatų komplekse bus panaudotos savaime atsinaujinančios (geoterminės ir saulės) energijos šaltiniai. Šių priemonių dėka projekto vystytojui iki minimumo pavyks sumažinti savo ir naujakurių priklausomybę nuo centralizuotai tiekiamos energijos naudojimo.

UAB „Ateities trio“ įgyvendindama A klasės pastatams keliamus aplinkos komforto reikalavimus į statybų rangą numatė daugiau kaip 20 procentų didesnes investicijas nei jos paprastai numatomos atitinkamos paskirties pastatų statyboms.

Pastatų komplekso „Ateities trio“ statybos valdomos/vykdomos netarpininkaujant bankams, t. y. naudojantis tik projektą vystančios bendrovės ir jos dukterinių įmonių lėšomis, todėl procese griežtai prisilaikoma technologinių rangos nuostatų (neperskubama). Komplekso pastatų išorės apdailos darbai bus vykdomi išskirtinai tik šiltaisiais metų laikotarpiais, kad nereikėtų naudoti įvairių technologinių priedų, kurie vėlesniuoju pastatų eksploatavimo laikotarpiu duoda apie save žinoti (pakenkia estetiniam pastatų vaizdui). Nekilnojamojo turto objekto vystytojas visą projektą ketina įgyvendinti neprisiimdamas jokių ilgalaikių su vystomo projekto kreditavimu siejamų įsipareigojimų, kas tiesiogiai sietina su gerokai paprastesniu objekto eksploatavimu ir priežiūrą.                     

Prekybą butais planuojama vykdyti netarpininkaujant nekilnojamojo turto agentūroms. UAB „Ateities trio“ personalas kiekvieną brandų ir išrankų (suvokiantį inovatyvių sprendimų vertę) nekilnojamojo turto pirkėją ar nuomininką supažindins su visomis būsto įsigijimo ar nuomos galimybėmis.